Czytelnicze podsumowanie roku 2014


      Stary rok już zaczął pakowanie. Jeszcze kilka godzin i pożegna się z nami ostatecznie. Może będziemy za nim tęsknić albo żałować, że skończył się tak szybko. A może będziemy cieszyć się, że zaczyna się nowy i czekają na nas kolejne doświadczenia. 
      Większość z nas tego dnia dokonuje podsumowania roku i robi noworoczne postanowienia. Dlatego też ja, zabieram się za czytelnicze podsumowanie roku 2014! 


Czytaj dalej

#8 "Przecież cię znam" Beata Ostrowicka


Tytuł: "Przecież cię znam"  
Autor: Beata Ostrowicka
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Ilość stron: 304
Rok wydania: 2014

Czytaj dalej

#7 "Dziewczyna z pomarańczami" Jostein Gaarder
Tytuł: „Dziewczyna z pomarańczami”
Autor:  Jostein Gaarder
Tłumaczenie: Iwona Zimnicka
Wydawnictwo: Jacek Santorski & Co
Ilość stron: 144
Rok wydania: 2007

              

Marzenie o czymś nieprawdopodobnym ma własną nazwę. Nazywamy je nadzieją.
Czytaj dalej

Wesołych Świąt!

       

 Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia chciałabym wszystkim życzyć  dużo zdrowia, szczęścia, uśmiechu na twarzy, spełnienia marzeń i wszystkiego co najlepsze. Molom książkowym, takim jak ja, życzę ogromnego książkowego Mikołaja, więcej czasu na czytanie i więcej książek do Waszych biblioteczek :D 
Wesołych Świąt! 
~Ami 


Czytaj dalej

#6 "Zołzunie" Marta Fox
Tytuł: „Zołzunie”
Autor: Marta Fox
Wydawnictwo: Akapit Press
Ilość stron: 176
Rok wydania:  2014Zanim napiszesz, spróbuj na brudno i popatrz z boku. Ale czyż można żyć „na brudno”? Czy można w życiu najpierw zrobić próbę, jak w teatrze?

Czytaj dalej

Podsumowanie miesiąca - listopad :)

Myślałam, że będzie lepiej, ale najgorzej nie było :) Biorąc pod uwagę to, że brałam udział w 3 Konkursach Przedmiotowych i na początku grudnia miałam egzaminy próbne, do których musiała się przygotować to i tak dobrze. Książki oznaczone znaczkiem '~' czytam jeszcze, ale przebrnęłam przez połowę już w listopadzie, a część już kończę ;)

Czytaj dalej