Co byłoby, gdyby wszyscy ludzie byli jednakowi? | Dawca - Lois Lowry [59]
DAWCA - LOIS LOWRY 
________________________

Nie ból jest najgorszy w posiadaniu wspomnień, ale samotność. Wspomnieniami trzeba się dzielić. 
Czytaj dalej

Śmierć spotka każdego z nas | Gwiazdozbiór - Marta Zaborowska [58]

GWIAZDOZBIÓR - MARTA ZABOROWSKA
_______________________________________
Ludzie wchodzą do naszego życia  i z niego wychodzą. Takie jest ich prawo i nic z tym nie zrobisz. A my pozostajemy we własnej skórze na zawsze. O kogo zatem powinniśmy dbać najbardziej, kogo kochać i z kim dogadywać się najlepiej, jak nie z sobą?

Czytaj dalej

Czas czasami niczego nie zmienia | Czy wspominałem, że Cię potrzebuję? - Estelle Maskame [57]CZY WSPOMINAŁEM, ŻE CIĘ POTRZEBUJĘ? - ESTELLE MASKAME 
DRUGI TOM SERII DYMILY
____________________________________

Czyżby nie wiedział, ze ludzie w naszym życiu pojawiają się i znikają? Że wszystko może się zmienić? Teraz się nam wydaje, że to, co nas łączy, jest prawdziwe i będzie trwało wiecznie, ale prawda jest taka, że nie wiemy, co wydarzy się za kilka miesięcy albo za kilka lat. 
Czytaj dalej

Prawda znajdzie sposób, żeby dotrzeć do ludzi | Biała róża - Amy Ewing [56]

 BIAŁA RÓŻA - AMY EWING
DRUGA CZĘŚĆ CYKLU THE LONE CITY
_________________________________________
 Wszyscy mamy coś, czego się wstydzimy.
Czytaj dalej

W obiektywie #maj2016

 Jejku, naprawdę mi wstyd, że musieliście tyle czekać na ten post. Początek czerwca jeszcze nigdy nie był dla mnie taki zabiegany. Ale miało być o maju, nie czerwcu XD Maj był naprawdę niesamowitym miesiącem, jednym z tych, w których robiłam mnóstwo zdjęć. Prawdę mówiąc, poczułam już w powietrzu zapach wakacji przez tyle wolnego, no a teraz zostało jedynie do nich dla mnie tylko tydzień. Tak więc szybciutko zostawiam Wam mocno spóźniony post. Mam nadzieję, że wybaczycie i zrozumiecie. A sama wracam do matematyki ;-; Miłego oglądania! <3

Czytaj dalej

Podmusowanie miesiąca #maj2016

Maj już za nami. To niesamowity miesiąc. Zaczyna się robić naprawdę ciepło, chowamy ciepłe kurtki i płaszcze. Robimy porządki w szafie, aby odkopać letnie ubrania, a w powietrzu już poczuć można zapach wakacji, a co za tym idzie mnóstwa wolnego czasu na czytanie! W maju po raz pierwszy byłam na Nocy Muzeów. Było niesamowicie! Mimo że miałam naprawdę wiele wolnego w tym miesiącu nie udało mi się przeczytać zbyt wiele, bo skupiłam się na jednej z książek, która do najlżejszych nie należała. Mimo to jestem zadowolona z wyników i wiem, że tym razem porażki nie ma. Zapraszam! 

Przepraszam za jakość zdjęcia wyżej ;)

Czytaj dalej