O ambicjach, milczeniu i spełnianiu czyiś oczekiwań | Wszystko, czego wam nie powiedziałam - Celeste Ng [61]WSZYSTKO, CZEGO WAM NIE POWIEDZIAŁAM - CELESTE NG 
_____________________________________

 Ludzie wyrabiają sobie zdanie na twój temat, jeszcze zanim cię poznają.(...)Myślą, że wszystko o tobie wiedzą. Tylko że nigdy nie jesteś tym, za kogo cię mają.
Czytaj dalej

O sztuce, poświęceniu i przywiązaniu | Powiedz wilkom, że jestem w domu - Carol Rifka Brunt [60]

POWIEDZ WILKOM, ŻE JESTEM W DOMU - CAROL RIFKA BRUNT
________________________________

Bo jedynym sposobem na pozbycie się żalu jest stworzenie sobie nowych wspomnień. 


Czytaj dalej

Zabrali mi wszystko, nawet ciało | Starter - Lissa Price [60]


STARTER - LISSA PRICE 
____________________________

Cały ten czas zadręczałam się, że jestem oszustką, prostaczką udającą księżniczkę, a tymczasem książę też był przebierańcem. Od początku do końca jedynie fantomem. W moim świecie nic nie było tym, na co wyglądało. Zastanawiam się, czy jeszcze kiedykolwiek będę w stanie komukolwiek zaufać.


Czytaj dalej

W obiektywie #czerwiec2016


Nie lubię lata. Jak dla mnie jest zbyt gorąco. A przez upały czasami nawet nie chce się czytać. Czerwiec był miesiącem jeszcze pośrednim, więc nie było tak źle. Zaczęły się wakacje, na które tak długo czekałam. Szczerze powiem, że nie mam pojęcia, kiedy zleciał cały ten rok szkolny. Jeżeli pozostałe dwa lata minął równie szybko, to będzie mi zwyczajnie smutno, bo ludzie, z którymi się teraz uczę są niesamowici! W czerwcu do mojego rytmu dnia wróciły spacery, czyli coś co kocham. Nie było ich wiele, bo nauka nie pozwalała mi się szlajać, jednak sam fakt, że było ich kilka w całym miesiącu i mogłam spędzić te chwile naprawdę miło, jest pocieszający
Czerwiec obfitował w różne zdjęcia, nie obyło się też bez książkowych, więc zapraszam!

Czytaj dalej

Podsumowanie miesiąca #czerwiec2016

Mamy 4 lipca, czyli jeszcze nie jestem aż tak spóźniona. Czerwiec był dla mnie bardzo dobrym miesiącem. Pomijam fakt, że nie znoszę lata i kocham wiosnę i jesień, które przynajmniej nie duszą ani nie roztapiają człowieka. Ten miesiąc, mimo swoich wahających się na początku aur, był niezwykle ciepły. W czerwcu odnowiłam pewny kontakt, nadal zastanawiam się, czy nie będę tego żałować. Ciężką pracą i dwoma tygodniami wkuwania dzień w dzień zaliczyłam dobrze cały rok. Znajdowałam mimo to czas na czytanie i z jestem zadowolona z tego, jak czytelniczo upłyną mi ten miesiąc. Zobaczcie sami! 

Czytaj dalej