Letni TBR 2017

Udostępnij ten post


Jeżeli chodzi o TBR-y, to na blogu dzielę się z Wami tylko letnimi i czasami zimowymi, ponieważ w tym okresach jest najwięcej wolnego czasu i wtedy najbardziej mogę rozplanować, co będę czytać. W dzisiejszym poście podzielę się z Wami swoim letnim TBR-em na ten rok. Zapraszam!


Zacznę od książek, które stoją trochę z boku, czyli Światła, którego nie widać i Króla kruków, czyli pozycji, które należą do mnie, ale jeszcze nie miałam okazji ich przeczytać, a słyszałam o nich wiele wiele dobrego.

Ten główny stosik to pozycje z biblioteki, które są priorytetem. Od góry Moje życie obok, które zaintrygowało mnie swoim opisem. Niżej Chłopiec w pasiastej piżamie. Oglądałam film kilka razy, a jeszcze nie przeczytałam książki, dlatego z chęcią zapoznam się z treścią, tym bardziej, że ekranizację uwielbiam. Pomarańczowy grzbiet należy do Życia Pi. Osławiona książka i również historia, którą znam z ekranizacji, ale bardzo chcę się zapoznać z treścią, bo nie pamiętam tej historii już tak dokładnie. Zbrodnia i kara, czyli moja pierwsza powakacyjna lektura, więc spotkanie z Dostojewskim jeszcze w sierpniu. I przedostatnia pozycja, co do której nadal mam pewne obawy, Obca. Nie jestem pewna, czy chcę poświęcić tyle czasu na tę serię, ale przynajmniej spróbuję z pierwszym tomem. Ostatnią pozycją, której nie możecie zobaczyć na zdjęciu, bo jestem gapą i zapomniałam jej dodać, jest Fatum i furia Lauren Groff, w której okładce się zakochałam i której opis mnie zachęcił. 

Oto wszystkie książki, które planuję przeczytać w ciągu najbliższych dwóch miesięcy. Jeżeli czytaliście, którąś z tych pozycji, to możecie dać mi znać, co o niej sądzicie. Miłego dnia! 

3 komentarze :

 1. "Zbrodnia i kara" oraz "Król Kruków" to także moje plany na wakacje ^^ "Obcą" chciałam wypożyczyć, ale niestety moja biblioteka szkolna jest super mądra i kupili wszystkie tomy oprócz pierwszego :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O jejku! U mnie jest tak w przypadku serii Krąg chyba, bo nie widziałam NIGDY pierwszego tomu w bibliotece...

   Usuń
 2. Król kruków jest świetny!

  Pozdrawiam
  zakatekfangirl.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Znajdziesz chwilę, żeby po przeczytaniu posta napisać kilka słów? Będę bardzo wdzięczna! :)