niedziela, 4 grudnia 2016

TBR Winter 2016


Hej hej!
Przyszedł czas podzielić się z Wami moimi czytelniczymi planami na tę zimę. W tamtym roku (również 4 grudnia! 😸) także pojawił się taki post w ramach Blogmasów, o których wspomnę jeszcze w dalszej części posta.


Na najbliższe 3 miesiące przygotowałam 9 książek. Myślę, że jest to racjonalna liczba, a z pewnością dołączą jeszcze inne pozycje. Oto moje plany:


1. #me Joanny Fabickiej - Książka, o której było głośno przez pewien czas. Teraz ja chcę się przekonać, czy ten szum był warty. 
2. Jesienna miłość Nicholas Sparks - Moje drugie spotkanie ze Sparksem. Mam nadzieję, że tym razem będzie udane.
3. Will Grayson, Will Grayson John Green & David Levithan - Książka z listy 100 książek, które chcę przeczytać. No i poza tym, to Green, a ja uwielbiam Greena. 
4. Maybe someday Colleen Hoover - Słyszałam wiele pozytywnych opinii o tej książce. Do tej pory czytałam tej autorki tylko Hopeless, które kocham. Zobaczymy, czy i ta pozycja mi się spodoba. 
5. Losing hope Colleen Hoover - Fajnie będzie poznać znaną z Hopeless historię z innej strony. 


6. Wszystko to, co wyjątkowe Matthew Quick - Moje drugie spotkanie z tym autorem. Mam nadzieję, że będzie  równie udane, jak w Niezbędniku obserwatorów gwiazd
7. Never never Collen Hoover - Zapowiada się zima z panią Hoover. 
8. Książę i gwardzista Kiera Cass - Selekcja przeczytana, teraz czas na te "dodatki" do niej. 
9. Rupieciarnia na końcu świata Agata Mańczyk - Jedna z moich ulubionych polskich książek, którą chciałabym sobie odświeżyć w tym kwartale. 

Jeżeli Wy też poczyniliście kroki w planowaniu czytelniczej zimy, dajcie mi znać! 😸 

Jeśli chodzi o Blogmasy, to zrezygnowałam z nich w tym roku, ponieważ uznałam, że w tamtym roku wyczerpałam już pomysły na świąteczno-zimowe posty. Jednak planuję tegoroczną odsłonę kilku z nich. 

Ściskam Was cieplutko w mroźne popołudnie! 💕 
Ana 

3 komentarze:

  1. Bardzo ciekawe tytuły książek. Akurat żadnej z wymienionych przez Ciebie pozycji nie czytała, ale bardzo lubię Sparksa :) Życzę miłej lektury.
    http://wszystkococzytam.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. Colleen Hoover! <3 Dwie najlepsze książki, czyli "Losing Hope" (choć zdecydowanie wolę wersję "Hopeless") i "Maybe someday" :)

    OdpowiedzUsuń

Znajdziesz chwilę, żeby po przeczytaniu posta napisać kilka słów? Będę bardzo wdzięczna! :)

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia