Prawa autorskie

Wszystkie teksty, zdjęcia książek i zdjęcia stosików zamieszczone na tym blogu, tj. Czytam z pasją, są mojego autorstwa. Zgodnie z DZ.U. z 1994r. nr 24 poz.83 mam prawo do ich ochrony i nie wyrażam zgody na ich kopiowanie i rozpowszechnianie bez mojej wyraźnej zgody.

Wesołych świąt, moi drodzy!


Przed świętami miały się pojawić jeszcze dwa czy trzy posty, ale pewnie znacie to uczucie, kiedy nagle z dwóch tygodni okazuje się, że zostało 5 dni do Wigilii. Sprzątanie, kupowanie i pakowanie prezentów, pieczenie pierników, a na domiar tego wszystkiego w szkole nadal sprawdziany i kartkówki, których raczej nie będzie można poprawić. Tak właśnie wyglądał mój ostatni tydzień. I kiedy już już miałam chwilę na napisanie czegoś, okazywało się, że jednak muszę coś jeszcze powtórzyć do szkoły albo byłam zwyczajnie zmęczona i tylko czytałam. 
Tak więc kiedy już po sprzątaniu, pakowaniu prezentów itd. mogę usiąść do komputera, chciałabym Wam złożyć najserdeczniejsze życzenia. 

Życzę Wam szczęśliwych, ciepłych, rodzinnych świąt Bożego Narodzenia. Książkowych prezentów, smacznego jedzenia i wspaniale spędzonego czasu z najbliższymi. 

Cieszcie się nimi i podejmijcie refleksję, ile znaczą dla Was ludzie, z którymi je spędzacie. Niech te święta będą udane! 

Ana 🎄🎅💕

Udostępnij ten post

4 komentarze :

Znajdziesz chwilę, żeby po przeczytaniu posta napisać kilka słów? Będę bardzo wdzięczna! :)