niedziela, 1 stycznia 2017

Wytrwałości w nowym roku!


Przy okazji składania życzeń świątecznych celowo nie składałam Wam życzeń od razu noworocznych. Chciałam złożyć je oddzielnie, bo są wyjątkowe!

W nowym roku chciałabym Wam życzyć przede wszystkim wytrwałości w postanowieniach, jeśli takie robicie. Dużo szczęścia i miłości, bo dla nas - ludzi to jest bardzo ważne. Żeby rok 2017 był tym w a s z y m rokiem. Rocznikowi 1999 życzę tego szczególnie, zważywszy na to, że to rok waszych 18 urodzin. Życzę Wam, żebyś w tym roku poznali masę wspaniałych ludzi i odwiedzili wiele cudownych miejsc. Żebyście znaleźli sporo wolnego czasu i wykorzystali go też na czytanie. Żeby rok 2017 był rokiem, w którym poznacie bardziej siebie. Życzę Wam, żebyście znajdowali same świetne seriale i czas na nie. To samo tyczy się muzyki. Żebyście uczestniczyli w rozpierniczających system wydarzeniach. I żebyście spełniali swoje marzenia. Blogerom i blogerkom wytrwałości i weny na pisanie. Dużo wspaniałości i piękna!!! 

Mam nadzieję, że chociaż część tych życzeń się spełni. Będę z tego bardzo zadowolona. Sama liczę trochę na to, że mi też przytrafi się tyle dobrego w tym roku. 

Trzymajcie się, ciepło! 
Dziękuję, że byliście ze mną kolejny rok! 
Ana 

4 komentarze:

 1. Super by było jakby się spełniła chociaż część z tych życzeń. Ja Ci życzę przede wszystkim wytrwałości w tym co robisz, bo twój blog jest super!
  Pozdrawiam i zapraszam do mnie Bookwormscity

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo i za życzenia, i za miłe słowa! <3
   Ściskam,
   Ana

   Usuń
 2. Wszystkiego dobrego w nowym roku! Zdrowia i szczęścia przede wszystkim :)

  OdpowiedzUsuń

Znajdziesz chwilę, żeby po przeczytaniu posta napisać kilka słów? Będę bardzo wdzięczna! :)

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia