niedziela, 10 maja 2015

Stosik wiosenny!

Maj, jak okazało się już na samym początku, będzie bardzo zabieganym miesiącem. W każdym tygodniu już do końca maja mam zapowiedzianych po kilkach sprawdzianów, więc czas na czytanie znowu będzie ograniczony. A wiadomo, koniec szkoły, koniec gimnazjum, trzeba mieć dobre oceny do liceum itd. (Ci, którzy kończyli gimnazjum, rozumieją). Przygotowałam te oto książki do przeczytania na maj:(Od góry)
1. Dary Anioła. Miasto szkła Cassandra Clare - Kolejna, a dokładnie trzecia, część mojej ulubionej serii. Jak już w nią wpadłam, tak nie mogę się uwolnić. Cassandra jest totalnym geniuszem!!! 
2. Dary Anioła. Miasto upadłych aniołów Cassandra Clare -  Czwarta część Darów Anioła.
3. Dary Anioła. Miasto zagubionych dusz Cassandra Clare - Piąta część Darów Anioła
4. Czekając na Gonza Dave Cousins - Oglądałam, czytałam już kilka recenzji i postanowiłam, że wreszcie sama się przekonam, jaka naprawdę jest ta książka.
5. Piosenka dla Pauli Blue Jeans - Kilka lat temu koleżanka pisała mi o niej. Wtedy nie mogłam jej znaleźć, ale teraz ją mam i na pewno przeczytam! 
6. Czy wiesz, że cię kocham? Blue Jeans - Oto druga część "Piosenki dla Pauli". Skoro miałam już pierwszą to musiałam wziąć z półki i drugą, bo co by było gdyby spodobała mi się pierwsza i umierałabym z ciekawości, a po przyjściu do biblioteki nie zastałabym 2. części? 

Recenzje książek, oznaczonych numerami 4,5,6 na pewno znajdą się po przeczytaniu na blogu. Serię Darów Anioła będę recenzowała całą, więc musicie poczekać do czerwca, kiedy ją skończę :) 
Mam nadzieję, że uda mi się przeczytać zaplanowane pozycje, mimo szkolnych obowiązków. Pocieszam się tym, że jeszcze tylko kilka tygodni i będę mogła czytać, ile tylko będę chciała! ♥

Które książki z tych czytaliście? Co o nich sądzicie? :)1 komentarz:

  1. Jestem ciekawa powieści Blue Jeans, poczekam więc na recenzje. Życzę miłej lektury :)

    http://zakurzone-stronice.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

Znajdziesz chwilę, żeby po przeczytaniu posta napisać kilka słów? Będę bardzo wdzięczna! :)

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia