poniedziałek, 14 grudnia 2015

Zimowy niezbędnik [Blogmas 14]


Śniegu nadal nie widać, ale 22 grudnia już zbliża się. Dzisiaj przygotowałam dla Was zimowy niezbędnik, który powinniście przygotować sobie na nadchodzącą zimę! 

1. Książki


Nie muszę chyba wspominać, że bez nich po prostu będzie ciężko w zimie. Zaopatrzcie się w grubsze tomy, żeby wystarczyły Wam na długie wieczory! 

2. Swetry


Mam ich tyle, że nie mieszczą się w szafie z innymi ubraniami. Ale przynajmniej jestem przygotowana na mroźne dni ^^

3. Czapka i ciepły szalik


Jeżeli dobrze poszukacie to znajdziecie w sklepach nawet całkiem niedrogo taką czapkę, w której będziecie dobrze wyglądać i się czuć. Z szalikiem będzie łatwiej. I o ile do tej drugiej rzeczy przekonacie się bardziej to zainwestujcie też w tę pierwszą. Mama ma zawsze rację! 

4. Dobra muzyka


Jak można przetrwać zimę bez dobrej muzyki? Muzyka jest czymś dla mnie bardzo ważnym. Są piosenki, które sprawiają, że poprawia mi się humor, wyciszają etc. Polecam stworzenie Wam swojej zimowej playlisty i nie musi być on na YouTube'ie, Spotify, lecz nawet na własnym odtwarzaczu muzyki w telefonie. 

5. Herbata, kawa, kakao - co kto woli


Ma to być cokolwiek co nas rozgrzeje w zimny wieczór. Osobiście preferuję herbatę malinową. Ta z Biedry z Intensitea jest cudowna! ♥ Albo czarna z cytryną, earl grey, truskawka z dziką różą albo cytrusowa. Każdy na pewno znajdzie dla siebie jakiś rodzaj. 

6. Cieplutki koc


Kiedy jest ci zimno, a termofor grzeje tylko stopy, kubek ręce, najlepszym rozwiązaniem jest koc! Cieplusi, duży. W który możesz się zawinąć i spędzić w swoim kokonie cały dzień lub nawet zimę. Jeżeli nie lubisz kokonów ewentualnie zostaje Ci opcja buritto.

Myślę, że możecie zacząć już gromadzić rzeczy z tego Niezbędnika. Na pewno Wam się przydadzą! 
Miłego dnia! Ściskam! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Znajdziesz chwilę, żeby po przeczytaniu posta napisać kilka słów? Będę bardzo wdzięczna! :)

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia