Podsumowanie listopada [Blogmas 2]

Udostępnij ten post

Kolejny miesiąc za nami. Więc został tylko jeden pracy w tym roku, nawet nie cały, bo będzie dużo wolnego <3 Nie, wcale nie szczerzę się teraz, wcale. Perspektywa spędzania dni w piżamie z kubkiem herbaty, w ciepłych skarpetkach z książką, jedząc mandarynki, sprawia, że nie mogę doczekać się tej przerwy. W ostatnich dniach listopadach spadł śnieg! Co prawda stopniał do rana, ale zdążyłam uwiecznić ten moment <3 Nie przedłużając dłużej i nie pisząc, jak dużo miałam pracy i zajęć w listopadzie oraz jak szybko zleciał ten miesiąc, przejdźmy wreszcie do podsumowania. 


PRZECZYTANE:
 1. Gone. Zniknęli. Faza Pierwsza: Niepokój Michael Grant dokończona 8,5/10
 2. 5 sekund do Io Małgorzata Warda 8/10
 3. Pod kloszem Meg Wolitzer 7/10
Mimo że miałam ogromną nadzieję, że statystyki w listopadzie się poprawią, ten miesiąc wcale nie okazał się lepszym. Skończyłam pierwszą część serii Gone, czyli Fazę Pierwszą: Niepokój, która okazała się prze-genialna. Przeczytałam 5 sekund do Io, nie wierząc, że ten niezwykle realny świat wykreowała polska autorka (link do recenzji będzie mogli znaleźć poniżej), oraz Pod kloszem, które zostawiło mnie z mieszanymi uczucia i którego recenzje będzie mogli zobaczyć już wkrótce. 

STATYSTYKI W PAŹDZIERNIKU: 
Przeczytane - prawie 3
Strony - 944
Łączna grubość - 5,9 cm 
Ocena - 7,8
Opublikowane posty - 8

RECENZJE: 
Galop '44 Monika Kowaleczko - Szumowska
Faza Pierwsza: Niepokój Michael Grant
5 sekund do Io Małgorzata WardaA jak Wam minął listopad? Było lepiej niż w październiku, gorzej czy tak samo? 4 komentarze :

 1. Ja mam okazję do poleniuchowania z książką w tym tygodniu, ponieważ dorwała mnie choroba. Staram się czytać, ale zatkany nos mi to po prostu uniemożliwia.
  Pozdrawiam
  http://monicas-reviews.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ooo, to wracaj szybko do zdrowia :*
   Ściskam!

   Usuń
 2. Dla mnie listopad był o wiele lepszy niż październik, ale też bez przesady. Dużo się działo. Gratuluję wyników, bo moim zdaniem i tak są bardzo dobre. :) Na pewno zainteresuję się książką "5 sekund do lo" :)

  Pozdrawiam. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam nadzieję, że w grudniu nadrobię :3 A książka jest naprawdę warta zainteresowania ;)
   Pozdrawiam,
   Ami

   Usuń

Znajdziesz chwilę, żeby po przeczytaniu posta napisać kilka słów? Będę bardzo wdzięczna! :)